Arne Sloti käe all on oodata ulatuslikku meeskonna remonti

0
Arne Sloti käe all on oodata ulatuslikku meeskonna remonti

Tottenham Hotspuri pikad uue mänedžeri otsingud näivad lähenevat lõpule, sest teadete kohaselt hakkab suvel klubi ohjad üle võtma Arne Slot Feyenoordist.

Põhja-Londoni meeskond on olnud ilma püsiva juhita alates märtsist, mil Antonio Conte vallandati pärast tulist vastasseisu mängijate ja klubihierarhiaga.

Sellest ajast peale on neid seostatud paljude mänedžeridega, sealhulgas Julian Naglesmann, Luis Enrique, Mauricio Pochettino, Brendan Rodgers, Ruben Amorim, Vincent Kompany.

Kuid tundub, et nad on nüüd otsustanud nimetada ametisse Arne Slot, keegi, keda Spursis sisemiselt hinnatakse.

Seoses Sloti eeldatava tulekuga on silmapiiril suur meeskonna ümberehitus, kuna hollandlase eesmärk on meeskond uuesti üles ehitada ja tõsta need tippklubide tasemele.

The Daily Express teatab, et lisaks staarründaja Harry Kane’i ebakindlale tulevikule võivad sel suvel lahkuda “vähemalt seitse mängijat”.

Aruandes väidetakse, et kui Spurs nimetab Sloti ametisse, mis on “üha tõenäolisem”, on tema peamiseks ülesandeks suvine ümberehitus ja see võib alata 7 mängija lahkumisega klubist.

Lucas Moura on üks mängijatest, kes peaks lahkuma, kuna tema leping hakkab lõppema. Tottenham on oma eelseisvat lahkumist juba kinnitanud.

Teine staar, kes tõenäoliselt lahkub, on Hugo Lloris. Ta on olnud klubi suurepärane teenija, veetes klubis peaaegu kümme aastat. Kuid kuna vanus hakkab talle järele jõudma, mis on muutnud ta vigade- ja vigastusteohtumaks, läheb Spursi teed temast tõenäoliselt lahku. Väidetavalt on Saudi Araabia klubi Al-Hilal teinud talle pakkumise, millega ta kolmekordistab oma palga, samas kui Londoni klubi on juba alustanud tema asendaja otsimist.

Hooaja alguses laenulepinguga liitunud Arnaut Danjumal pole õnnestunud olulist mõju avaldada ning teda mainitakse ka tõenäolise lahkumisena. Japhet Tanganga, Davinson Sanchez, Ivan Perisic ja Eric Dier on teised mängijad, kelle tulevik klubis on ebakindel ja tõenäoliselt lahkuvad.

Lisaks raportis nimetatud mängijatele võivad lahkuda ka Giovani Lo Celso, keda on seostatud Aston Villasse kolimisega oma endise mänedžeri Unai Emeryga, kes on huvitatud temaga taasühinemisest.

Harry Winks on veel üks, kes on praegu Sampdorias, kus pärast laenukolimise aeglast algust on temast saanud üks nende selle hooaja võtmemängijaid. Kuigi ta naaseb suvel Spursi ja soovib end uuele mänedžerile tõestada, on äärmiselt ebatõenäoline, et temast saab järgmisel hooajal Tottenhami mängija.

sarnased postitused

Leave a Reply