Aruanne: Arne Slot kavatseb Feyenoordi duo endaga Spursi kaasa tuua

1
Aruanne: Arne Slot kavatseb Feyenoordi duo endaga Spursi kaasa tuua

Viimase raporti kohaselt kuulutab Tottenham Hotspur oma uueks peatreeneriks Arne Sloti pärast tema muljetavaldavat ametiaega Feyenoordis.

Slot viis Feyenoordi nende esimese liigatiitlini alates 2017. aastast, näidates oma juhioskusi.

The Daily Mail teatab, et Spurs peab Sloti teenuste tagamiseks maksma 6 miljoni naela suuruse vabastamisklausli ning praegu käivad läbirääkimised.

Raport viitab ka sellele, et Slot kavandab juba oma treenerite staapi Tottenhamis. Ta kavatseb Feyenoordist kaasa tuua Marino Pusici ja Sipke Hulsoffi, mis võib kaasa tuua Hollandi klubi täiendavaid kompensatsiooninõudeid.

Aruande kohaselt on see areng tekitanud pingeid Feyenoordi ja treeneri vahel ning kõnelused tema agendi ja klubi vahel toimuvad hiljem sel nädalal.

Feyenoord, tunnistades Sloti väärtust, on pakkunud talle tulusat uut lepingut väärtusega üle 2,5 miljoni naela, kuid tundub ebatõenäoline, et see veenab teda jääma.

Lisaks väidetakse, et Tottenhami pakkumine on Hollandi treeneri jaoks palju ahvatlevam ja Feyenoord võib lõpuks nõustuda 6 miljoni naela suuruse vabastamisklausli lähedase arvuga.

Sloti ametisse nimetamine teeks lõpu Tottenhami mänedžeriotsingutele, mis algasid pärast Antonio Conte vallandamist märtsis.

Endine Müncheni Bayerni mänedžer Julian Nagelsmann oli algul kõige kauem esikohal, kuid läbirääkimised katkesid eelmisel nädalal, kuna Fabrizio Romano teatel tekkisid lahkarvamused Nagelsmanni ideid toetava spordidirektori olemasolu osas.

Kuna Arne Sloti saabumine on peatne, loodavad Tottenhami fännid tema juhtimisel uut algust. Sloti edukad saavutused Feyenoordis ja taktikaline taiplikkus teevad temast Põhja-Londoni klubi jaoks põneva väljavaate, kui nad kavatsevad eelseisvatel hooaegadel uuesti üles ehitada ja hõbeesemete pärast võistelda.

sarnased postitused

Leave a Reply