Aruanne: Daniel Levy madala palliga läbirääkimiste taktika tõttu võib Tottenham Chelseasse ülemineku olulisest eesmärgist ilma jääda

0
Aruanne: Daniel Levy madala palliga läbirääkimiste taktika tõttu võib Tottenham Chelseasse ülemineku olulisest eesmärgist ilma jääda

Tottenham Hotspuri püüdlus võtmetähtsusega üleminekueesmärgi poole võib Daniel Levy tüüpilise madala palliga läbirääkimiste taktika tõttu olla ohus. Daily Express.

Aruandes väidetakse, et Spurs kaalub Brentfordile 20 miljoni naelsterlingi pakkumist väravavaht David Raya eest, kuigi klubi hindas teda 40 miljoniks.

Raya on olnud tugevalt seotud Tottenhami siirdumisega, kuna nad otsivad oma praegusele väravavahile Hugo Llorisele pikaajalist asendust.

Prantslane on vastu pidanud keerulise hooaja, mida iseloomustavad sundimatud vead ja kaks olulist vigastust. Kuna tema leping peaks lõppema 2024. aastal, on tekkinud spekulatsioonid, et tegemist võib olla Llorise viimase hooajaga klubis.

Chelsea on väljendanud huvi ka Raya vastu, kes on Premier League’is Brentfordis veedetud aja jooksul muljet avaldanud. Viimane aruanne aga pärit Daily Mail viitab sellele, et väravavaht ise eelistab Londoni rivaalide asemel Spursi.

Hoolimata Raya eelistusest, on muret, et Levy läbirääkimiste taktika võib lõppeda mängija kaotamisega Chelseale. Levy on tuntud oma ihne lähenemise ja madala pallimängutaktika poolest, mis sageli pingestavad suhteid teiste klubidega.

Sel juhul võib aga Levy läbirääkimispositsioonil olla mõjuv põhjus. Raya lepingut on jäänud vaid üks aasta, mis annab ruumi läbirääkimisteks, et Brentfordilt parem tehing saavutada.

Brentford ei lase oma tippmängijal odava hinnaga lahkuda, seega on alles näha, kas Levy suudab soodsa kokkuleppe sõlmida ja oma teenuseid kindlustada.

Peamise üleminekueesmärgi kaotamine konkureerivale klubile oleks kahtlemata tagasilöök, sest Spursi eesmärk on tugevdada tuleval hooajal oma meeskonda.

sarnased postitused

Leave a Reply