Atalanta ei müü Rasmus Hojlundi Manchester Unitedile vähem kui 60 miljoni naela eest – Man Unitedi uudised ja üleminekuuudised

0
Atalanta ei müü Rasmus Hojlundi Manchester Unitedile vähem kui 60 miljoni naela eest – Man Unitedi uudised ja üleminekuuudised


Manchester Unitedil on raske meelitada Atalantat müüma Rasmus Hojlundi vähem kui 60 miljoni naela eest.

United jahib suvise üleminekuakna lähenedes uut ründajat. Sel hooajal on punased kuradid vaeva näinud väravate löömisega ja Erik ten Hag soovib seda probleemi lahendada, sõlmides lepingu maailmatasemel väravalööjaga.

Harry Kane on Unitedi üleminekute sihtmärk number üks. Samuti on klubi soovinimekirjas kõrgel kohal Victor Osimhen.

Kane’i ja Osimheni kõrval on sellised nimed nagu Dusan Vlahovic, Goncalo Ramos ja Rasmus Hojlund.

The Peoples Person kajastas aruannet, mis näitas, et United soovib nii Kane’i kui ka Hojlundi lepingu sõlmida.

Kahe ründaja lisamine oleks ideaalne, kuna klubi ei vaheta veel Cristiano Ronaldot ega Edinson Cavanit ning Mason Greenwood on endiselt kättesaamatu.

Näidati, et Hojlundi saab omandada umbes 40 miljoni naela eest.

Siiski, vastavalt Jacque Talbotsee pole nii ja Atalanta on hinda juba 50% tõstnud.

“Manchester United on sihikule võtnud Atalanta ründaja Rasmus Hojlundi, kuid neil on raskusi alla 60 miljoni naelsterlingi suuruse tehingu kindlustamisega,” vahendab Talbot.

“Mõistame, et kuigi klubi on tõesti Hojlundi jaoks valmis, ei julgustata klubi tegema 40 miljoni naela suurust avapakkumist, mis on Ühendkuningriigi meedias levitatud summa.”

“Hojlund on sõlminud lepingu Atalantaga kuni 2027. aastani ja klubi eelistaks teda maha müüa pärast veel ühte hooaega Bergamos. Arvatakse, et ründaja väärtust saab praegusel hetkel kahekordistada, samas kui nad saaksid teda ka teise kampaania jaoks kaasata, kui nad üritavad uuesti Meistrite liigasse pääseda.

Talbot möönab, et arvestades tõsiasja, et Meistrite liiga kvalifikatsioon tundub praegu Atalanta jaoks suur tellimus, võib see Hojlundi võimalikku suvist üleminekut mõnevõrra mõjutada.

Teisest küljest on United kindel, et jõuab nelja parema hulka.

Itaalia hiiglased pingutavad sellegipoolest, et oma tähtmängijat säilitada.Kujutage ette FA karikafinaali programmi, kuid 100% võrgus!

Vaid paari klõpsuga võite lugeda United Matchday Magazine’i FA karika finaali eriväljaannet siinsamas oma seadmes. Kõik viimased uudised, kohtumine meeskondadega, taktikaline eelvaade, arvamus, arutelu, ülekandeuudised, viktoriin ja palju muud! Hankige oma nüüd vaid 3 £/3,75 $ eest ja
ole kursis kõigega punaselt!


sarnased postitused

Leave a Reply