Cristiano Ronaldo lahkub Al Nassrist vaid viis kuud pärast 3,6 miljoni naela suurust nädalas lepingut – Man Unitedi uudised ja üleminekuuudised

0
Cristiano Ronaldo lahkub Al Nassrist vaid viis kuud pärast 3,6 miljoni naela suurust nädalas lepingut – Man Unitedi uudised ja üleminekuuudised

Endine Manchester Unitedi legend Cristiano Ronaldo soovib lahkuda Saudi Araabia meeskonnast Al Nassrist.

Vähem kui viis kuud Lähis-Idas viibimisest kavatseb CR7 juba lahkuda, sest tema 173 miljoni naela suurune tehing on jäänud veel üle kahe hooaja.

Hispaania uudisteväljaande andmetel Mundo Deportivoon Portugali superstaar mõistnud, et elu Saudi Araabia klubiga on “kaasaegsest ühiskonnast kaugel”.

Ronaldo otsib nüüd kiiret lahkumist, kus 37-aastasel mehel on võimalik Euroopas ja kõigil “muudel turgudel”.

Ründaja on seni sel hooajal pidanud kokku 18 kohtumist, 15 kohtumist Saudi Araabia profiliigas, kaks Kuninga karikasarjas ja teise Superkarikal.

Etteruttavalt võib öelda, et Ronaldo väravate tagasitulek on olnud ühtlane, olles kampaania jooksul löönud juba 14 korda, sealhulgas võiduvärava Al Nassri teisipäeval toimunud dramaatilises 3:2 tagasitulekus Al Shababi üle.

Kuid kui ta peaks üritama ilma mõjuva põhjuseta lahkumist sundida, peab Ronaldo tõenäoliselt maksma klubile hüvitist ülejäänud kahe lepinguaasta eest.

Nagu on kirjeldatud FIFA mängijate üleviimise statuudis, sätestab artikkel 17, et “kui leping lõpetatakse ilma mõjuva põhjuseta … ja rikkujalt nõutakse hüvitist.”

Summa, mille CR7 Saudi Araabia klubile võlgneb, on ebaselge. Siiski võib iga lahkumine olla kulukas, kuna Ronaldo teenib hinnanguliselt 3,6 miljonit naela nädalas, 514 000 naela iga päev või veidi üle 21 000 naela tunnis.

Lisaks eelseisvale rahalisele löögile ähvardavad Portugali kaitsjat potentsiaalselt täiendavad sanktsioonid, kui küsimusi ei lahendata sõbralikult.

Kui kokkuleppele ei jõuta, võidakse Ronaldol piirata nelja kuu jooksul ühtegi ametlikku mängu.

Ronaldol on võimalus lahkuda vastastikusel nõusolekul, umbes nagu millal ta lahkus Manchester Unitedist, sel juhul teda tõenäoliselt ei karistata.Kujutage ette FA karika finaalprogrammi, kuid 100% võrgus!

Vaid paari klõpsuga võite lugeda United Matchday Magazine’i FA karika finaali eriväljaannet siinsamas oma seadmes. Kõik viimased uudised, kohtumine meeskondadega, taktikaline eelvaade, arvamus, arutelu, ülekandeuudised, viktoriin ja palju muud! Hankige oma nüüd vaid 3 £/3,75 $ eest ja
ole kursis kõigega punaselt!


sarnased postitused

Leave a Reply