Endine Erik ten Hagi kaitsealune, Ajaxi Mohammed Kudus müüakse tõenäoliselt maha – Man Unitedi uudised ja üleminekuuudised

0
Endine Erik ten Hagi kaitsealune, Ajaxi Mohammed Kudus müüakse tõenäoliselt maha – Man Unitedi uudised ja üleminekuuudised


Manchester United on paljude Premier League’i klubide seas, kes jälgivad Ajaxi ründajat Mohammed Kudust.

Kudust on Unitediga varemgi seostatud. Mõni kuu tagasi teatas mängija, et on valmis sõlmima uut lepingut, et pikendada oma viibimist Johan Cruyff Arenal.

Siiski, vastavalt Athleticu David Ornsteintundub, et Kudusel on toimunud meelemuutus ja ghanalasel on süda sel suvel mujale kolima.

Ornstein teatab: “Kudusel on Johan Cruyff Arena leping kuni 2025. aastani, kuid ta keeldus aprillis üheaastasest pikendusest ja andis Hollandile teada oma kavatsusest lahkuda, kui aken 10. juunil avaneb.”

“Ghana koondise allakirjutamiseks eeldatakse ligikaudu 40 miljoni naela (49,8 miljoni dollari) suurust tasu, kuigi seda võib mõjutada see, millised meeskonnad teda ootavad.”

“Arsenal, Manchester United ja Newcastle United on nende seas, kes Kudust jälgivad ning kuigi teised kandidaadid võivad praegu olla tema üleminekunimekirjades temast eespool, imetletakse 22-aastast meest.”

Nagu Ornstein märgib, on Ajaxil olnud kogemusi väärtuslike mängijate müümisel, kes keelduvad lepingu pikendamisest, selle asemel, et lubada neil sõlmida lepingu kahe viimase aasta jooksul.

Selle eesmärk on anda Eredivisie hiiglastele teiste klubidega läbirääkimistel suurem eelis.

Mängija soovist endise bossi Ten Hagiga taasühineda teatas Football Insider märtsis, kui Ten Hag arvatakse olevat suur fänn.

“Ajaxi staar soovib taaskohtumist Unitedi bossi Erik ten Hagiga ja on enne suveakent väga klubi radaril,” seisis märtsikuu raportis.

“Punased kuradid on võtnud ühendust 22-aastase noormehe laagriga, et arutada võimalikku üleminekut ja tehingu väärtus võib olla umbes 48 miljonit naela.”

Ghana koondislase praegune leping Hollandi klubis kehtib 2025. aastani.

Kudus on sel hooajal Ajaxi jaoks olnud muljetavaldav.

Hollandi kõrgliigas on ta suutnud 29 kohtumisega lüüa 11 väravat ja anda kolm resultatiivset söötu.

Ajaxi ridades on Kudus löönud 41 mänguga 18 väravat.

Ta oleks suurepärane täiendus Old Traffordi ridadele, eriti tema (praegu) 40 miljoni naela suuruse hinnasildi juures, mis on sellise positsiooniga mängija jaoks varastatud.Kujutage ette FA karikafinaali programmi, kuid 100% võrgus!

Vaid paari klõpsuga võite lugeda United Matchday Magazine’i FA karika finaali eriväljaannet siinsamas oma seadmes. Kõik viimased uudised, kohtumine meeskondadega, taktikaline eelvaade, arvamus, arutelu, ülekandeuudised, viktoriin ja palju muud! Hankige oma nüüd vaid 3 £/3,75 $ eest ja
ole kursis kõigega punaselt!


sarnased postitused

Leave a Reply