FA karika finaali eelsel massilisel turvaoperatsioonil – Man Unitedi uudised ja üleminekuuudised

0
FA karika finaali eelsel massilisel turvaoperatsioonil – Man Unitedi uudised ja üleminekuuudised


Kolmandal juunil toimuv ajalooline kogu Manchesteri FA Cupi finaal on vallandanud ulatusliku julgeolekuoperatsiooni, kuna Daily Mail aruanded.


Vaatamata ägedale ja pikaajalisele rivaalitsemisele pole Manchesteri suurimad klubid kunagi varem FA karikafinaalis vastamisi olnud.

FA karikas on tavatingimustes ihaldatud auhind, kuid on erilisi asjaolusid, mis sel aastal suurendavad juhuse tunnet. Eriti oluline on see, et Man United on teadlik sellest, et Pep Guardiola sihiks on seada vastavusse Sir Ale Fergusoni kolmikvõidu pärandiga.

United on ainus klubi, kes on ühe hooaja jooksul võitnud Premier League’i, FA karika ja Meistrite liiga. Kuid kuna City on liiga lõpetanud, kui Arsenal nädalavahetusel Nottingham Forrestile kapituleerus ja poolfinaalis Madridi Reali üle saavutanud triumfiga koha Meistrite liiga finaalis broneeris, on kolmikvõit võimalik.

Seetõttu on kohane, et City peab selle saavutamiseks Unitedist jagu saama.

Punased on juba sel hooajal Wembley edu maitsnud, olles võitnud Carabao karika, ja soovivad seda uuesti teha, samuti on nende meelest kolmik.

Lisaks Carabao karikale oleks järgmiseks hooajaks Meistrite liiga koha kindlustamine ja teise lauahõbeda lisamine suurepärane võimalus lõpetada Erik Ten Hagi esimene hooaeg Man Unitedi bossina.

Arvestades kõike, mis on kaalul mõlema poole jaoks, on pinged arusaadavalt kõrged, mis õigustab ulatuslikke politsei ettevalmistusi. Rääkides kavandatavast operatsioonist, Eestkostja teatab politsei peainspektor John O’Hare, et ta ütles:

“Kuna sellest mängust sõltub palju, on emotsioonid laes ja meie peamine eesmärk on tagada, et mäng oleks kõigile fännidele turvaline ja nauditav. Suurel Manchesteri politseil on kohapeal ja ümbritsevatel aladel piisav arv ametnikke ja ressursse, et tegeleda vahejuhtumitega ja pakkuda avalikkusele kindlustunnet.

Nagu me nüüd jagada saame, on vägivallapuhangute ärahoidmiseks võetavad meetmed üsna ulatuslikud. Arvestades kahetsusväärset kokkulangevust riiklike raudteestreikedega, transporditakse fännid Wembleysse 160 ametlikust treenerist koosneva kombineeritud konvoiga, mille panustavad FA ja mõlemad klubid.

Unitedi ja City fännid reisivad siiski eraldi, väljudes Manchesteri erinevatest kohtadest. Võetakse ka meetmeid, näiteks peavad bussijuhid tegema graafikujärgseid peatusi määratud liinidel, tagamaks, et vastavad ventilaatorikomplektid oleksid kogu reisi vältel üksteisest eemal.

Ägedas võitluses peetud Manchester Derby on sageli olnud mõlema klubi toetajate vaheliste kokkupõrgete sündmuspaik. Kuna ennetavad meetmed on seekord nii ulatuslikud, võivad fännid oodata ägedat kohtumist väljakul, kusjuures nende turvalisus on tagatud.Kujutage ette FA karika finaalprogrammi, kuid 100% võrgus!

Vaid paari klõpsuga võite lugeda United Matchday Magazine’i FA karika finaali eriväljaannet siinsamas oma seadmes. Kõik viimased uudised, kohtumine meeskondadega, taktikaline eelvaade, arvamus, arutelu, ülekandeuudised, viktoriin ja palju muud! Hankige oma nüüd vaid 3 £/3,75 $ eest ja
ole kursis kõigega punaselt!

sarnased postitused

Leave a Reply