Fabrizio Romano paljastab, miks kõnelused Julian Nagelsmanniga katkesid

0
Fabrizio Romano paljastab, miks kõnelused Julian Nagelsmanniga katkesid

Julian Nagelsmann, kes oli väidetavalt kõige kauem Spursi esireket, jäeti hiljuti pärast ebaõnnestunud läbirääkimisi klubiga välja.

Viimaste aruannete kohaselt aga väidetakse, et ta on selle töökoha nimel tagasi võistlemas.

Ajalehe The TImes eilse raporti kohaselt soovitas sakslasest mänedžer Levyle ka spordidirektori rolli, kellega ta võiks koos töötada.

Kuid vaatamata teadetele on üleminekuekspert Fabrizio Romano väitnud, et klubi ja Julian Nagelsmanni vahel pole uut kontakti olnud. Ta andis ka üksikasjaliku ülevaate kulisside taga juhtunust, mis viis selleni, et Tottenham ei jätkanud sakslasega esialgsetel kõnelustel.

Tema viimases videos Youtube kanal, ütles ta:

“Ma aru saan, et Tottenhami ja Tottenhami vahel pole värskeid vestlusi Julian Nagelsmann. Midagi konkreetset pole,”

“Ausalt öeldes oli Nagelsmann avatud töö kohta Tottenhamiga rääkima. See oli alles nädal tagasi.

“Aga juhtus see, et ta tahtis, et DOF oleks iga päev temaga, et oma ideid toetada. Ja seepärast kõnelused lõpuks peatati. Tottenham otsustas mitte jätkata ja minna teistsuguse ideega. Otsustada direktor ja siis minna treeneri juurde.

“Seetõttu pole kõnelused edenenud. Täna võime öelda, et olukord pole muutunud.

Tottenhami kehv hooaeg jätkus, kui kodus kaotati 3:1 Brentfordile. Mäng võttis nende hooaja kokku, kuna nad lagunesid teisel poolajal, lüües kolm väravat, hoolimata esimese poolaja juhtima asumisest. Umbes nagu nende hooaeg, mis MM-järgsel teisel poolel lagunes.

Hooaja lõppedes peab Spurs kiiresti keskenduma ümberehitusele ja see algab spordidirektori ja mänedžeri ametisse nimetamise otsustava otsuse tegemisest.

sarnased postitused

Leave a Reply