Graeme Souness lööb Tottenhami tähe väljapaneku palee vastu

1
Graeme Souness lööb Tottenhami tähe väljapaneku palee vastu

Tottenham Hotspur võitis Premier League’is 4:0 Crystal Palace’i, kuid populaarne teadlane Graeme Souness ei avaldanud Pierre-Emile Hojbjergi esitusest muljet.

27-aastane poolkaitsja on olnud Antonio Conte võtmemängija alates Southamptonist Tottenhamiga liitumisest.

Siiski oli ta eile õhtu oma parimast kaugel ning paistis tõrjes ja pressimises otsustusvõimetu.

Need olid mitmed hetked kogu mängu jooksul, kus Hojbjerg tundus oma lähenemisega liiga ettevaatlik ja tema vastumeelsus vastasmängijaid tõelise agressiivsusega pressida, oleks võinud Tottenhamile kulukaks osutuda.

Rääkides edasi Sky Sportsi kajastus mängustLiverpooli legend ütles:

“Vaadake lihtsalt siin Hojbjergi, kes üritab tema juurde spurtida [Andersen] ja sulgege ta. Vaadake teda, vaadake tema katset, “ütles Souness.

“Ta on mures palliga löömise pärast. Vabandust, vaata. Teate, kui olete kõrvalliinil mänedžer ja otsite oma meeskonna reaktsiooni.

“Esimene asi, mida te otsite, on tõeline agressioon, te surete selle põhjuse nimel. Tottenham ei sure ühelegi põhjusele. Nad vaatavad [like] mängijate meeskond, kellel on endast kahju.

Õnneks jäi Londoni klubi karistamata vaatamata arglikule esitusele keskväljal.

Spurs tunneb heameelt üleüldise võidu üle Eaglesi üle pärast alandavat kaotust kodus Aston Villa vastu.

Antonio Conte loodab järgmistel nädalatel esinemist edasi arendada.

Spurs soovib meeleheitlikult lõpetada nelja parema hulgas ja kindlustada järgmiseks hooajaks Meistrite liiga kvalifikatsioon.

Nad ei saa endale lubada nõrgemate poolte vastu punktide loopimist ja on näha, kas Antonio Conte mehed suudavad nüüd võidujooksu kokku panna.

Mis Hojbjergi puutub, siis Taani koondislane on liiga üks parimaid poolkaitsjaid ja ta on teadlik oma keskpärasest esitusest Palace’i vastu. Pole kahtlust, et Spursi staar näeb eelseisvates kohtumistes kõvasti tööd, et end parandada.

sarnased postitused

Leave a Reply