“Järgmise kahe või kolme nädala jooksul…” – Fabrizio Romano annab Harry Kane’i kohta olulise värskenduse

0
“Järgmise kahe või kolme nädala jooksul…” – Fabrizio Romano annab Harry Kane’i kohta olulise värskenduse

Tottenham Hotspuri ründaja Harry Kane satub intensiivsete spekulatsioonide keskpunkti, kuna tema leping hakkab lõppema.

Inglismaa koondislane on pälvinud mitmete eliitklubide, sealhulgas Manchester Unitedi, Müncheni Bayerni, Chelsea ja PSG tähelepanu, suurendades tema tulevikuga seotud ebakindlust.

Manchester United on tõusnud tugevaks konkurendiks ning aruannete kohaselt on Kane nende peamiseks sihtmärgiks eelseisval üleminekuaknal.

Müncheni Bayerni tegevjuht Oliver Kahn on avalikult väljendanud inglasest ründaja imetlust, pidades teda Robert Lewandowski potentsiaalseks asendajaks. Vahepeal on võitlusse astunud ka PSG, kelle direktor pidas hiljuti arutelusid Kane’i esindajatega, näidates üles suurt huvi viljaka ründaja omandamise vastu.

Kane’i veenmine Inglismaalt lahkuma võib aga osutuda keeruliseks, arvestades tema soovi ületada Alan Sheareri Premier League’i väravate löömise rekord. Kui ta otsustab sel suvel Premier League’i jäädes Tottenhamist lahkuda, näib Manchester United olevat kõige elujõulisem variant.

Fabrizio Romano on esitanud viimase värskenduse, kinnitades, et Manchester Unitedi huvi Kane’i vastu on “konkreetne” ja et nad peavad teda oma meeskonna jaoks ideaalseks ründajaks.

Ometi tunnistas Romano, et läbirääkimisprotsess ei ole kiire ega sirgjooneline, vaid võib kesta mitu nädalat.

Ta rääkis GiveMeSport:

“Reaalsuse ja konkreetse olukorra osas võib öelda, et neil on huvi. Nad hindavad Harry Kane’i väga ja peavad teda oma jalgpalli jaoks ideaalseks ründajaks.

Kuid nad teavad ka, et see ei saa olema kiire ega lihtne, nii et ärge oodake Harry Kane’i jaoks järgmise kahe või kolme nädala jooksul mingit tehingut, sest seda ei juhtu.”

Vahepeal andis Dean Jones varem värskenduse Arne Sloti esimesest intervjuust Tottenhamiga, kinnitades, et klubi on kinnitanud mänedžerile, et nad ei soovi Kane’i müüa.

Sellegipoolest on tegelikkus ebakindel, sest Kane’i, kes läheneb 30. eluaastale ja lisab veel oma hiilgavale karjäärile suure trofee, võib meelitada väljavaade oma püüdlusi mujal täita.

Tottenhami hiljutine lauahõbeda puudumine ja Meistrite liigast puudumine järgmisel hooajal võivad ründaja otsust mõjutada.

Rahaliselt seisab Tottenhami esimees Daniel Levy dilemma ees. Kuigi ta võib olla vastumeelne Premier League’i rivaalile müümast, võib potentsiaalne oht saada märkimisväärset kahju, mis on hinnanguliselt 80–100 miljonit naela, mõjutada tema seisukohta.

Kui Kane uut lepingut ei allkirjasta, võib ta järgmisel suvel lahkuda tasuta üleminekust, mis võib avaldada Levyle survet müüki kaaluma.

Kuna mängus on palju tegureid, tõotab tulevane üleminekuaken olla otsustav, otsustamaks, kas Harry Kane jääb Tottenhami mängijaks või alustab oma hiilgavas karjääris uut peatükki.

sarnased postitused

Leave a Reply