Klubid on “saanud esialgse teabe” 24-aastase Spursi ässa kohta, kellel on “arvukalt austajaid”

1
Klubid on “saanud esialgse teabe” 24-aastase Spursi ässa kohta, kellel on “arvukalt austajaid”

Tottenhami kaitsjat Japhet Tangangat on seostatud klubist lahkumisega hooaja lõpus.

24-aastasel mängijal on Põhja-Londoni klubiga leping 2025. aasta suveni, kuid sel hooajal on ta mänguaja pärast hädas olnud ning tal on vaja tavamänguaega otsides edasi liikuda. Sel hooajal on ta liigas alustanud vaid kahel korral.

Tangangat hinnati kõrgelt, kui ta murdis põhimeeskonna areenile, kuid sel aastal pole tal õnnestunud end tavalise alustajana kehtestada. Tema võimetekohane mängija peab sagedamini mängima ja Spursi pingil istumine mõjutab tema arengut ainult negatiivselt.

Vastavalt aruandele FussballTransfers“paljud austajad” soovivad mängijaga lepingut sõlmida ja viis Euroopa klubi (Eintracht Frankfurt, Bayer Leverkusen, Union Berlin, VfB Stuttgart ja Hamburger SV) on nüüd “saanud esialgse teabe” kaitsja tuleviku kohta.

Tottenham peaks otsima tema kasuks, kui nad ei soovi talle järgmisel hooajal klubis regulaarselt võimalusi anda.

Põhja-Londoni varustus vajab kaitsejõude ja nad peaksid investeerima müügist saadud tulu kvaliteetsesse kaitsjasse, kes alustab igal nädalal.

Cristian Romero on praegu klubi ainus usaldusväärne kaitsja. Spurs peab suvise üleminekuakna jooksul õiged tugevdused tooma.

See on nende jaoks olnud raske hooaeg ja järgmisel aastal jäävad nad jalgpalli Meistrite liigast ilma.

On huvitav näha, kas nad suudavad sel suvel tuua õige mänedžeri ja luua meeskonna, mis on võimeline järgmisel aastal trofeede eest võitlema.

sarnased postitused

Leave a Reply