Kobbie Mainoo võitis Jimmy Murphy aasta noormängija tiitli – Man Unitedi uudised ja üleminekuuudised

1
Kobbie Mainoo võitis Jimmy Murphy aasta noormängija tiitli – Man Unitedi uudised ja üleminekuuudised


Manchester Unitedi Jimmy Murphy aasta noormängija pälvis Kobbie Mainoo.

18-aastase noormehe muljetavaldav hooaeg lõppes tema esimese meeskonnadebüüdiga ja lõpuks premeeris teda Erik ten Hagi kolme esinemisega.

Kahjuks ajastatud vigastus on hoidnud Mainoo viimased kaks kuud kõrvale, just siis, kui ta oli murdmas põhimeeskonda, takistades tal hooaja viimastel etappidel rohkem minuteid koguda.

Hoolimata sellest, et tal ei olnud kogu hooaja jooksul ühelgi tasemel regulaarseid mänguminuteid, tuli enamik poolkaitsja mängudest u21 tasemele, kus ta lõi 19 kohtumises kaks korda värava ja tegi resultatiivseid väravaid.

Keskväljal ja kohati isegi esijoonel tegutsedes on Mainoo oskused praegu kõige paremini rakendatavad 8. rollis, kus ta püüab palli sügavalt üles korjata ja edasi sõita, kasutades kiiret tempomuutust ja jalgadega triblamist.

Omades natuke kõike, on Inglismaa U19 koondislane kaitses hea ja võib näha pikaajalist tulevikku keskväljal, kuid tegelikult eristab teda oma kaasaegsetest tema teadlikkus palli valdamisest.

Märkimisväärne oskus leida keskväljal alati vaba ruum, Mainoo järjepidevus nurkade loomisel, et suruda palli sügavalt ette, on tema tugevaim eelis.

Mitte toretsev söötja, noormees eelistab väljaku avamiseks lühikesi ja kiireid sööte, selle asemel, et otsida sööte.

Koos oma õrnatest aastatest hoolimata füüsiliselt imposantse kasvuga näitas domineeriv esitus Carlisle Unitedi vastu hooaja alguses, et Mainoo oli juba vanemate jalgpalliks valmis.

Akadeemia juht Nick Cox oli täis kiitust noormehele, kes ütleb: “Kobbiel on olnud erakordne hooaeg ja ta on tõusnud igale väljakutsele, millega ta on silmitsi seisnud. Ta on klubis olnud väga noorest east peale ja on alati olnud põnev talent, kuid mis kõige tähtsam, ta on näidanud töövõimet ja soovi edu saavutada.

“Iga kord, kui Kobbie on sel aastal akadeemia meeskonnas mänginud, on ta esinenud väga kõrgel tasemel ja see on andnud talle võimaluse minna Erik ten Hagile ja põhimeeskonna treeneritele muljet avaldama.”

“Vaid 17-aastaselt Manchester Unitedis mängu alustamine on eriline saavutus. Oleme tõeliselt uhked selle üle, kuidas ta end põhimeeskonna treeningutel on rakendanud ja ta väärib selle auhinna tunnustust igati.

Söövitades oma nime auhinnale koos eelmise aasta võitja Alejandro Garnachoga, soovib Mainoo jäljendada Argentina ütlust: “Lõim eesmärk on saada rohkem mänge. Ma tahan sellesse klubisse jääda, olen siin olnud terve oma elu.Kujutage ette FA karikafinaali programmi, kuid 100% võrgus!

Vaid paari klõpsuga võite lugeda United Matchday Magazine’i FA karika finaali eriväljaannet siinsamas oma seadmes. Kõik viimased uudised, kohtumine meeskondadega, taktikaline eelvaade, arvamus, arutelu, ülekandeuudised, viktoriin ja palju muud! Hankige oma nüüd vaid 3 £/3,75 $ eest ja
ole kursis kõigega punaselt!


sarnased postitused

Leave a Reply