Kolo Muani inspireeriv teekond ebaõnnestunud katsetest 100 miljoni euro suuruse hinnasildini – Man Unitedi uudised ja ülekandeuudised

0
Kolo Muani inspireeriv teekond ebaõnnestunud katsetest 100 miljoni euro suuruse hinnasildini – Man Unitedi uudised ja ülekandeuudised


Kui Ibrahima Konate lootusrikas löök MM-finaali lisaaja viimasel minutil Randal Kolo Muanile suurepäraselt langes, tundus, et tema hetk on saabunud.

Tema võimalus oleks viimane mõtestatud pallilöök mängus, mis on delikaatselt seisuga 3:3.

Nagu selgus, oli Aston Villa löödud väravavahil Emiliano Martinezil, kes oli õhtul Argentina esinumber, teised ideed.

Astudes ette ja tehes end nii suureks kui suutis, blokeeris ta Muani väravasse löödud löögi ja sellega näiliselt ka tema unistused hiilgusest.

Kuid see pole Kolo Muani täielik lugu.

Nagu Gazzetta teatab, et tema lugu algab Prantsusmaal Seine-Saint-Denis’is asuvas Bondy linnas, kus Muani sündis samas haiglas, kus kaasmaalane ja Prantsusmaa koondise kolleeg Kylian Mbappe vaid 15-päevase vahega.

Muanil oleks aga Mbappega võrreldes palju erinev tee staari juurde.

Samal ajal kui Mbappe Monacos sündmuskohale tormas, oli Muani Prantsusmaa madalamates divisjonides profijalgpallis raskustes Nantes B-ga.

Prantslasega olid varem arvestanud Itaalia meeskond US Cremonese ja Prantsusmaa Stade Rennes FC, kuid kumbki polnud piisavalt veendunud temaga lepingu sõlmimiseks.

Probleemid ei olnud ilmtingimata sellega, mida ta jalgpalliga teha suutis. Pigem peeti teda füüsiliselt ja vaimselt hapraks.

Teismeeas põdes ta Osgood-Schlatteri sündroomi, valulikku põlvehaigust, mis muudab jooksmise ebamugavaks, kuid kipub inimese luude arenedes ise taanduma.

Sel hetkel oli Muani väidetavalt heitunud ja kaalus loobumist. Tema isa aga ei lasknud sellel juhtuda ja kinnitas talle, et ta saab teised võimalused.

Seda ta tegi veel ühe katsega, seekord FC Nantes’is. Ja seekord otsustasid nad ta endale jätta.

Nüüdseks ei olnud tema võitlus Osgood-Schlatteriga enam takistuseks. Muani oli kasvanud 190 cm pikkuseks saledaks, kuid samas sportlikuks raamiks, mis võimaldas tal sujuvalt sobituda muudetud number 9 rolli – rolli, mida ta on kirjeldanud kui 9 ja pool.

Siiski otsustasid treenerid isegi Nantes’is, et Muani võiks karmistada. Ta saadeti Prantsusmaa kolmanda astme kaevikutesse, kus ta saaks praktilise praktikandi mängu füüsilises pooles USA Boulogne’iga.

Ründaja ei reageerinud selle taseme füüsilisusele kohe hästi, teenides esimese viie mänguga kaks punast kaarti tänu oma liigsele reageerimisvõimele.

Ta ei olnud ka eriti viljakas, lüües 14 mänguga vaid kolm väravat, kuid märkimisväärne on see, et ta aitas viis väravat.

See on trend, mis on püsinud kogu tema karjääri jooksul – Muani kipub sööte andma peaaegu sama palju kui lööb.

Kui Nantes’is veedetud aeg läbi sai, oli ta millegipärast teinud piisavalt, et veenda klubi andma talle võimalus põhimeeskonnas. Ta andis 69 liigamängus 29 väravat, 21 väravat ja kaheksa resultatiivset söötu.

Sellest hetkest alates pole Muani jaoks enam ebaõnnestunud katseid ega laenuloitsu. Tema esinemised Nantes’is äratasid talle huvi Eintracht Frankfurdis, kuhu ta kolis tasuta ülekandega.

Ja tõesti, see on koht, kus Kolo Muani kui kuuma väljavaate lugu algab.

Muani on võimeline süvenema ja mängus kaasa lööma, kuid tal on piisavalt sportlikkust ja füüsist, et pressi algatada või kaitsjaid oma tempokas triblamisega võita. , sealhulgas Manchester United.

Tema tugev esitus Frankfurdis, kus ta andis esimeses 13 mängus üheksa resultatiivset söötu, tõi talle MM-kutse Les Bleusi ridadesse.

MMi pettumusest üle saades on ta sellest ajast alates jätkanud Frankfurdis oma head vormi, pannes sel hooajal 31 liigamängus 14 väravat ja 11 resultatiivset söötu.

Arusaadavalt on Eintracht Gazzetta raporti kohaselt teatanud, et alla 100 miljoni euro pakkumisi ei peeta – fantastiliseks äriks, kui neil õnnestub see ära teha, arvestades, et said ta tasuta.

United omalt poolt vaatab sel suvel palju ründajaid ja avaldatakse pikk nimede nimekiri, kuid pole kahtlust, et Randal Kolo Muani on kuskil nimekirjas.Kujutage ette FA karika finaalprogrammi, kuid 100% võrgus!
Vaid paari klõpsuga võite lugeda United Matchday Magazine’i FA karika finaali eriväljaannet siinsamas oma seadmes. Kõik viimased uudised, kohtumine meeskondadega, taktikaline eelvaade, arvamus, arutelu, ülekandeuudised, viktoriin ja palju muud! Hankige oma nüüd vaid 3 £/3,75 $ eest ja
ole kursis kõigega punaselt!

sarnased postitused

Leave a Reply