Lazio spordidirektor loobub olulisest vihjest Sergej Milinkovic-Savici tuleviku kohta – Man Unitedi uudised ja üleminekuuudised

0
Lazio spordidirektor loobub olulisest vihjest Sergej Milinkovic-Savici tuleviku kohta – Man Unitedi uudised ja üleminekuuudised


Manchester United on Meistrite liigasse kvalifitseerumise äärel, kuid mänedžer Erik ten Hag on teadlik vajadusest tugevdada võtmealadel, kui tema meeskond soovib võistelda suurimate auhindade nimel.

Mitu poolkaitsjat on samaaegselt kannatanud pikaajaliste vigastuste all nagu Christian Eriksen, Scott McTominay ja Marcel Sabitzeri laenulepingu sõlminud Donny van de Beek on samuti hiljuti hooajast välja jäetud.

Kui lisada sellele Casemiro kolm eraldiseisvat mängukeeldu ning brasiillase ja taanlase kvaliteetsete alternatiivide puudumine, on lihtne mõista, miks Unitedi boss tahab suvel uue poolkaitsja tuua.

United vajab teist kvaliteetset poolkaitsjat

Punaseid kuradeid on loomulikult seostatud iga päikese all oleva poolkaitsjaga ja pikaajaline sihtmärk Sergej Milinkovic-Savic Laziost on leidnud taas mainimist Corrieredellosport.

Serblase praegune leping aegub 2024. aastal ja ta võib saada soodsama hinnaga tehinguks.

Lazio spordidirektor Igli Tare andis oma olukorra kohta värskenduse.

«Istume kõigi huvides laua taha, et selles asjas selgust saada. See, mida ma minu kohta ütlesin, kehtib ka tema kohta, tal on väga tugev, oluline side.

“Poisil on klubi ja treeneri vastu tõesti suur lugupidamine ja kiindumus. Kõike võib juhtuda, võib isegi juhtuda, et hooaja lõpus müüakse ta teise klubisse maha.

Sergej Milinkovic-Savic liikvel?

“Ma arvan, et Sergejil võib olla võimalus mujale minna, kuid tal on siiski meiega leping,” ütles spordidirektor. Taevas ja Sportitalia.

On lihtne mõista, miks 28-aastane on nii nõutud. Ta on 45 kohtumises kõigis võistlustes löönud üheksa väravat ja andnud kaheksa resultatiivset söötu ning ta suudab mängida kõikjal keskväljal.

Milinkovic-Savic on praegu hinnatud 60 miljonit eurot kuid tema lepinguolukorda arvestades võiks ta saada palju odavamalt.

Paljud klubid, sealhulgas Arsenal, Liverpool ja Newcastle, on huvitatud ning AC Milan jälgib samuti olukorda tähelepanelikult.Kujutage ette FA karikafinaali programmi, kuid 100% võrgus!
Vaid paari klõpsuga võite lugeda United Matchday Magazine’i FA karika finaali eriväljaannet siinsamas oma seadmes. Kõik viimased uudised, kohtumine meeskondadega, taktikaline eelvaade, arvamus, arutelu, ülekandeuudised, viktoriin ja palju muud! Hankige oma nüüd vaid 3 £/3,75 $ eest ja
ole kursis kõigega punaselt!

sarnased postitused

Leave a Reply