Man United ja Juventus uurivad Anthony Martiali ja Dusan Vlahovici vahetustehingut – Man Unitedi uudised ja üleminekuuudised

2
Man United ja Juventus uurivad Anthony Martiali ja Dusan Vlahovici vahetustehingut – Man Unitedi uudised ja üleminekuuudised

Manchester Unitedi otsingud keskründaja leidmiseks peaksid lähinädalatel intensiivistuma, kuna üleminekuaken läheneb kiiresti.

Erik ten Hag on vaadanud, kuidas tema meeskond jättis sel hooajal värava ees liiga palju võimalusi ära. Ta peab selle lahendama, kui United soovib oma uue bossi juhtimisel esimesest suurepärasest kampaaniast edasi minna.

Meistrite liiga kvalifikatsioon on nüüd kindlustatud pärast Chelsea löömist Old Traffordil eile õhtul (neljapäeval), mis tähendab, et Ten Hag võib minna oma esinumbri sihtmärkide poole.

Oodake mõningaid väljaminekuid ka suvel, kuna Ten Hagi kiisu täiendamiseks tuleb koguda raha.

Arvatakse, et Harry Kane on mängujuhi number üks valik järgmisel hooajal tema rünnakut juhtima, kuid Tottenhamiga on kurikuulsalt raske äri teha.

Kui Kane’i tehing peaks läbi kukkuma, peab United otsima mujalt ja üks Manchesteri siirdumisega seotud nimi on Juventuse ründaja Dusan Vlahovic.

Nagu teatas Itaalia meediaUnited tunneb suurt huvi suure ründaja vastu ja Juve on omakorda jälginud Anthony Martiali.

Arvatakse, et kaartidel võib olla sensatsiooniline mängijate vahetustehing, kus mõlemad pooled on äritegevuseks avatud.

Vaatamata Juventuse tormilisele hooajale on Vlahovic löönud Max Allegri meeskonna eest kõigis võistlustes 14 väravat.

23-aastane mees alustas hooaega tulega, enne kui oktoobri lõpus saadud vigastus ta teele peatas.

Vlahovic naasis veebruari alguses vigastusest, kuid ei suutnud uuesti avastada oma vormi, mis oli enne, kui ta oli äärel.

Serblasel on aga kahtlemata võime Unitedi liidrit juhtida, kuna tema suur, kõrgliiga jaoks loodud füüsiline stiil on kohandatud.

Kui Martialiga saaks tehingu teha, võib see osutuda väga nutikaks võimaluseks Unitedi juhatusele, kellel jääks raha üle valdkonna muude valdkondade täiustamiseks.Kujutage ette FA karikafinaali programmi, kuid 100% võrgus!

Vaid paari klõpsuga võite lugeda United Matchday Magazine’i FA karika finaali eriväljaannet siinsamas oma seadmes. Kõik viimased uudised, kohtumine meeskondadega, taktikaline eelvaade, arvamus, arutelu, ülekandeuudised, viktoriin ja palju muud! Hankige oma nüüd vaid 3 £/3,75 $ eest ja
ole kursis kõigega punaselt!


sarnased postitused

Leave a Reply