Manchester United ootab suvist vabaagendi Evan Ndicka üleminekut – Man Unitedi uudised ja üleminekuuudised

0
Manchester United ootab suvist vabaagendi Evan Ndicka üleminekut – Man Unitedi uudised ja üleminekuuudised


Manchester United peaks suvel maha võtma üsna palju mängijaid, et koguda kapitali ja tagada, et üleminekueelarve oleks mängujuhi Erik ten Hagile meelepärane.

Päris paljud kaitsjad peaksid lahkuma visalt Phil Jones teatas juba laenutähtena, et lahkub klubist Eric Bailly ja Eeldatavasti järgib seda ka Alex Telles.

Akadeemia lõpetanud Brandon Williams ja Axel Tuanzebe ei jää tõenäoliselt pärast suve klubisse, samas kui klubi kapten Harry Maguire’i aeg võib samuti lõppeda.

United vajab teist CB-d

Ideaalis, et tasakaalustada nii palju väljaminekuid, peaks Old Traffordile saabuma uus kaitsja, kelle enamiku aruannete kohaselt on Serie A tšempion Napoli Kim Min-jae kõige tõenäolisem Unistuste teatris.

Kakluses on ka teisi mängijaid Fichajes tuues tagasi Eintrachti Frankfurdi Evan Ndicka nime.

Peagi vabaagendi liikumine on tegelikult mõttekas, arvestades, et ta on vasakujalgsus ja oleks ideaalne alternatiiv hetkel vigastatud Lisandro Martinezile.

Euroopa Liiga tiitlikaitsja on meeleheitlikult püüdnud keskkaitsjaga uues pikaajalises lepingus kokku leppida, kuid Ndicka näib olevat siiras suuremasse klubisse kolida.

Kuna eelarve on vaatamata eliitründaja tulekut arvestades väljaminekutele pingeline, sobiks Bosmani käik punastele kuradidele T-le.

Vasaku jalaga vabaagent Ndicka märgib kõik ruudud

Prantslast on seostatud üleminekuga nii Premier League’i kui ka Serie A-sse endise Unitedi bossiga Jose Mourinho ütles, et soovib ta Romasse tuua.

On lihtne mõista, miks endine AJ Auxerre’i staar on pälvinud paljude klubide tähelepanu üle Euroopa.

23-aastane mees on käimasoleval hooajal osalenud 42 kohtumises ja kahel korral värava löönud, andes ühe väravasöödu.

Oma praeguses vanuses ja õige treeneritööga võib Ndicka pikas perspektiivis osutuda soodsaks.Kujutage ette FA karikafinaali programmi, kuid 100% võrgus!
Vaid paari klõpsuga võite lugeda United Matchday Magazine’i FA karika finaali eriväljaannet siinsamas oma seadmes. Kõik viimased uudised, kohtumine meeskondadega, taktikaline eelvaade, arvamus, arutelu, ülekandeuudised, viktoriin ja palju muud! Hankige oma nüüd vaid 3 £/3,75 $ eest ja
ole kursis kõigega punaselt!

sarnased postitused

Leave a Reply