Manchester United peaks otsima Marcel Sabitzeriga püsivat lepingut – Man Unitedi uudised ja üleminekuuudised

0
Manchester United peaks otsima Marcel Sabitzeriga püsivat lepingut – Man Unitedi uudised ja üleminekuuudised

Manchester United kavandab praegu oma suvekulutusi, kuna üleminekuaken läheneb kiiresti.

Erik ten Hagil on ees ootamas töörohke paar kuud, kui ta üritab panna aluse tiitlivõitlusele järgmisel hooajal.

Tugevdust on vaja kogu pargis, kuid keskvälja ja keskründaja positsioonide parandamise vajadus on esmatähtis.

Unitedi vajadus keskvälja valikute järele tehti selgeks jaanuaris, kui Christian Eriksen ja Scott McTominay jäid vigastustega välja.

Ten Hag pöördus Müncheni Bayerni mehe Marcel Sabitzeri poole, et täita lünga erakorralise laenulepingu sõlmimisega talveakna surevatel hetkedel.

Pärast tema saabumist on Sabitzer osutunud meeskonna vigastatud mängijate jaoks enam kui korralikuks asetäitjaks.

Austerlase lõputu energia on andnud Ten Hagile keset parki mõned väga vajalikud jalad, et teha komplimente Casemirole ja Bruno Fernandesele.

Sabitzer on näidanud oma võimeid ka kõrgel väljakul, tehes mõned olulised väravad.

Ebajulge löök Fulhami vastu FA karikasarjas hoidis Unitedi konkurentsis veerandfinaali etapis – võistluse, mille nad võivad nüüd juunis võita.

Euroopa Liigas Sevilla vastu pidanuks olema platvorm Unitedi järjekordsesse Euroopa poolfinaali viimiseks, kuid Ten Hagi mehed ei saanud üle joone.

29-aastane mees toob endaga kaasa ka keset parki kogemustepagasi, olles mänginud oma riigi eest ligi 70 mängu.

Sabitzer on sukeldunud Old Traffordi kultuuri ja tal on selgelt temperament, et mängida Unitediga kaasneva tähelepanu keskpunktis.

Poolkaitsja kahjuks on ta vigastuse tõttu osa hooajast vahele jätnud, kuid korralik hooajaeelne hooaeg peaks tal järgmiseks hooajaks hea seisma.

Lisaks on Sabitzer tema positsioonil teiste oma sugupuuga võrreldes soodsa hinnaga saadaval.

Bayern on valmis müüma ja kui United peaks otsustama, et nad seda mängijat tahavad, peaks tehingu sõlmimine olema suhteliselt lihtne.

Tema pühendunud, vähese hooldusega suhtumine sobib Ten Hagi filosoofiaga ja 20 miljoni naelsterlingi suuruse hinnasildiga pole mõtet poolkaitsjat klubis hoida.Kujutage ette FA karika finaalprogrammi, kuid 100% võrgus!

Vaid paari klõpsuga võite lugeda United Matchday Magazine’i FA karika finaali eriväljaannet siinsamas oma seadmes. Kõik viimased uudised, kohtumine meeskondadega, taktikaline eelvaade, arvamus, arutelu, ülekandeuudised, viktoriin ja palju muud! Hankige oma nüüd vaid 3 £/3,75 $ eest ja
ole kursis kõigega punaselt!


sarnased postitused

Leave a Reply