Manchester United võib endise Manchester City staari Romeo Lavia poole püüda, kui Southampton kukub alla – Man Unitedi uudised ja üleminekuuudised

1
Manchester United võib endise Manchester City staari Romeo Lavia poole püüda, kui Southampton kukub alla – Man Unitedi uudised ja üleminekuuudised


Märkimisväärne on näha Manchester Unitedi mängijate erinevust sel hooajal võrreldes eelmise hooajaga, kus nad nägid välja nagu tööriistad alla lastud.

Mänedžer Erik ten Hag väärib kiitust nii klubi kui ka varem kurjatud mängijate varanduse muutmise eest, kuna United võitis eelmisel nädalal Carabao karika.

Nad on ainus Premier League’i komplekt, kes võitleb endiselt kõigil kolmel rindel ja pärast võitu West Hami üle on FA karika karikas nüüd vaid kolme mängu kaugusel.

United vajab teist kvaliteetset poolkaitsjat

Hollandi boss muudab meeskonna mentaliteediga koletisteks, hoolimata meeskonnas esinevatest silmatorkavatest aukudest. Praegu pole Unitedil eliitründajat ja keskväljal puuduvad kvaliteetsed tagavaravõimalused, eriti Casemiro jaoks.

United otsustas mängida Scott McTominay vastas Hammersile ja kvaliteedi langus oli kõigile näha.

Aruanded on juba viidanud sellele, et Punased kuradid käsitlevad järgmises aknas tõenäoliselt nii ründaja kui ka poolkaitsjaga seotud probleeme.

Poolkaitsjatest on 20-kordset Inglismaa liiga meistrit seostatud Jude Bellinghami, Frenkie de Jongi ja ka Declan Rice. Kõik kolm maksavad tõenäoliselt rekordilised summad.

Kuid palju sõltub sellest, millist eelarvet United lõpuks omab, ja kui ründajaotsing lõpeb peaaegu kogu eelarvega, on vaja odavat alternatiivi.

Ja Daily Mail on nüüd paljastanud, et Old Traffordi pool hoiab silma peal Southamptoni tõusval tähel Romeo Lavial, kes on jätnud muljet vaatamata Saintsi kehvale hooajale.

Kui nad peaksid alla kukkuma, on neil üha raskem hoida belglast kinni ja huvi tema teenuste vastu kasvab iga päevaga.

Lavia võiks olla ideaalne odav alternatiiv

“19-aastane belglane on Chelsea suvel üks kesksemaid poolkaitsjaid ja Blues on juba pärast tema St Mary’sisse kolimist päringuid teinud.

“United on nüüd tema austajate seas, samas kui Arsenal on samuti huvi tundnud, sest mõlemad pooled hindasid oma võimalusi enne, kui sel suvel saab tugevdada keskväljal,” seisis raportis.

Lavia liitus Southamptoniga eelmisel suvel Manchester Cityst kuni 14 miljoni naelsterlingi väärtuses tehinguga, millega sõlmis viieaastase lepingu. Cityl on umbes 40 miljoni naelsterlingi väärtuses tagasiostuklausel, kuid seda saab käivitada alles 2024. aastal.

See tähendab, et Saints võib teenida rohkem, kui otsustab 19-aastase noormehe suvel maha müüa. Lavia on mänginud nii kaitsva poolkaitsja kui ka keskpoolkaitsjana, tehes kõigis võistlustes 20 kohtumist ning saanud ühe värava ja ühe väravasöödu.

sarnased postitused

Leave a Reply