Manchester Unitedi huvi Randal Kolo Muani vastu on näinud, et Frankfurdi Eintracht tõstis küsimishinda – Man Unitedi uudised ja üleminekuuudised

1
Manchester Unitedi huvi Randal Kolo Muani vastu on näinud, et Frankfurdi Eintracht tõstis küsimishinda – Man Unitedi uudised ja üleminekuuudised


Manchester Unitedi kaitsemäng Erik ten Hagi juhtimisel on kaugel sellest, mis eelmisel hooajal lõi 57 väravat. Praegu on nad liigas kõige kurvem kaitsemängija.

See on peamiselt tingitud Lisandro Martinezi ja Casemiro saabumisest, kes on Unitedi ridadesse kaitsevõimet lisanud.

Kuid kuigi kaitse on hüppeliselt paranenud, on rünnak endiselt murekohaks.

Punased kuradid on suutnud lüüa tühised väravad 34 korral ning neid on edestanud Brentford ja Brighton, kes on liigas kuuendal ja seitsmendal kohal.

United vajab hädasti uut ründajat

Hollandi mänedžer on pidanud tegelema eelmise hooaja resultatiivseima väravaküti Cristiano Ronaldo karmi lahkumisega ja püsivate vigastushädadega. Anthony Martial.

Marcus Rashford on võtnud vastutuse lüüa suurem osa Unitedi väravatest, kuid eliitründaja on Unitedi suvises päevakavas tähtsal kohal.

Nimed nagu Tottenhami talisman Harry Kane’i, Serie A parimat väravakütt Victor Osimhenit, Juventuse esimeest Dusan Vlahovicit ja Barcelona Ansu Fatit on seostatud Old Traffordile siirdumisega.

Teine nimi, mis jaanuari akna ajal uudistes oli, oli Frankfurdi Eintrachti keskründaja Randal Kolo Muani.

Prantslase arvele on kogunenud 27 mänguga 12 väravat ja 13 resultatiivset söötu ning see sisaldab nelja mänguga nelja väravat pärast Katari MM-ilt naasmist.

United & Liverpool Kolo Muani järel

Prantsusmaa koondislane mängis Kataris kolm korda nii ründaja kui ka paremäärena ning lõi isegi värava poolfinaalis, kui Prantsusmaa võitis Maroko, enne kui aitas finaalis pärast esimese poolaja vahetusmeest.

Vastavalt L’EquipeManchester United ja Liverpool on 24-aastaselt mängijalt suvist üleminekut taotlenud ning Frankfurt tõstis oma küsitavat hinda.

Aruandes väideti, et Frankfurdi esialgne küsitud hind oli umbes 80 miljonit eurot, kuid ründaja esitused Prantsusmaa koondises MM-il ja tema MM-järgne vorm on sundinud klubi ümber mõtlema.

Bundesliga pool on ahneks läinud ja pärast Premier League’i klubide sel hooajal makstud hindasid tahavad Euroopa Liiga võitjad nüüd 100 miljonit eurot.United Matchday Magazine – olge kõigega kursis punaselt!
Kas soovite endiselt rohkem Unitedi sisu? Hankige kõik, mida vajate, siit. Vaid 2 naela eest Leedsi pikendatud numbri eest / 3,75 naela kuus saate ainulaadse ülevaate Unitedist otse oma postkasti – enne iga matši ja kogu kuu jooksul.

  • Hankige iga matši eksklusiivne ülesehitus, lisaks meeskonnauudised, taktika ja ajalugu.
  • Mitte ainult – United Matchday on täis artikleid, uudiseid, ülekandeuudiseid, mõistatusi, nostalgiat ja huumorit.
  • Jäta oma sõpradele muljet ja olge kõigega kursis punasega!


sarnased postitused

Leave a Reply