Marc Guehi: Liverpool liitub Manchester Unitediga Crystal Palace’i kaitsja järjekorras – Man Unitedi uudised ja üleminekuuudised

0
Marc Guehi: Liverpool liitub Manchester Unitediga Crystal Palace’i kaitsja järjekorras – Man Unitedi uudised ja üleminekuuudised


Liverpool on liitunud võidujooksuga Crystal Palace’i kaitsja ja Manchester Unitedi sihtmärgi Marc Guehi pärast.

The Peoples Person kajastas hiljuti aruannet, milles kirjeldati Unitedi huvi Guehi vastu, kes on äratanud huvi ka Tottenham Hotspuris.

Teatati, et Palace ei kavatse Guehi teenustest loobuda vähem kui 50 miljoni naelsterlingi eest – see on sarnane summa, mida punased kuradid Aaron Wan-Bissaka eest maksid.

United on Guehi olukorra ja võimaliku kättesaadavuse kohta juba päringuid teinud.

Daily Mail teatab, et Liverpooli radaril on Guehi, kuid Merseyside’i klubi võib tema hinnasilt heidutada.

“Liverpool on liitunud pikenenud klubide järjekorraga, mis on huvitatud Crystal Palace’i kaitsjast Marc Guehist.”

“Manchester United, Arsenal ja Tottenham Hotspur on samuti huvitatud 22-aastasest England Internationalist, mis võib maksta kuni 50 miljonit naela.”

Simon Jones lisab: “Siiski ei pruugi Jurgen Kloppi meeskonnal olla eelarvet, et Guehi eest pakkumist teha, kuna nad eelistavad sel suvel keskvälja tugevdamist.”

Nädalavahetusel teatati üksikasjalikult, et Liverpool on lõpetamas Brighton & Hove Albioni poolkaitsja Alexis Mac Allisteri üleminekut.

Liverpool on jõudmas kokkuleppele isiklike tingimuste osas Mac Allisteriga.

The Maili andmetel otsustab Palace selliste mängijate nagu Guehi tuleviku üle alles pärast uue mänedžeri ametissenimetamist.

Roy Hodgson, kes võttis sel hooajal üle Patrick Vieira, on jälginud vormi tõusu ja Eagles on nüüd garanteeritud, et lõpetab mugavalt tabeli keskmistes positsioonides.

Guehi praegune leping Selhurst Parkiga lõppeb 2026. aastal, kuid Palace’il, olles teadlik suurest huvist 22-aastase mehe vastu, võib tekkida kiusatus sel suvel mängija kasseerida.Kujutage ette FA karikafinaali programmi, kuid 100% võrgus!

Vaid paari klõpsuga võite lugeda United Matchday Magazine’i FA karika finaali eriväljaannet siinsamas oma seadmes. Kõik viimased uudised, kohtumine meeskondadega, taktikaline eelvaade, arvamus, arutelu, ülekandeuudised, viktoriin ja palju muud! Hankige oma nüüd vaid 3 £/3,75 $ eest ja
ole kursis kõigega punaselt!


sarnased postitused

Leave a Reply