“Minge tema poole”: Tottenham kutsus üles “teema avaldust” ja allkirjastama 29-aastase PL-staari

1
“Minge tema poole”: Tottenham kutsus üles “teema avaldust” ja allkirjastama 29-aastase PL-staari

Tottenham Hotspuri väravavahti Hugo Llorist on viimastel nädalatel seostatud klubist lahkumisega.

36-aastane prantslane pole sel hooajal oma parimal tasemel olnud ning vearohked esitused on tema poolele maksnud väärtuslikke punkte.

Tottenhami on seostatud mitmete väravavahtidega, sealhulgas Evertoni tähe Jordan Pickfordiga.

29-aastane Inglismaa koondislane sõlmis hiljuti uue lepingu Evertoniga, kuid endine Premier League’i ründaja Gabriel Agbonlahor usub, et lepingupikendus ei tähenda midagi ja ta on soovitanud Spursil sel suvel endale lepingu sõlmida.

Ta ütles, et Football Insider: “Ma olen seda terve hooaja rääkinud. Juba enne lepingu allkirjastamist oli selge, et Llorist asendav Pickford on Spursi jaoks lihtsalt lihtne üleminek.

“Ta on inglane, ta on tippväravavaht, ta on kogenud, suudab mängida tagant. Kuigi ta on sõlminud uue lepingu, ei tähenda see midagi. Ma läheks ikka tema juurde. Tehke avaldus.

“Väravavahid on suur osa sellest, kus peate jalgpalliklubina õigesti minema, ja Lloris pole piisavalt hea.”

Pickford on aastate jooksul tõestanud, et on Premier League’is usaldusväärne väravavaht ja ta võib olla Llorise kvaliteetne asendaja.

Prantslasel on leping sõlmitud 2024. aasta suvel. Ta võib endiselt olla Põhja-Londoni hiidlaste meeskonnas oluline liige, kuid nad peavad leidma kellegi parema, kes nende jaoks regulaarselt alustaks.

Saab näha, kas nad esitavad konkreetse ettepaneku Pickfordi lepingu sõlmimiseks hooaja lõpus.

Everton on viimased kaks hooaega võidelnud Premier League’is püsimajäämise eest ja Pickford võib tunda, et praegu on tal õige aeg liituda suurema klubiga ja võistelda trofeede nimel.

Üleminek Spursi oleks kindlasti samm edasi tema karjääris ja tal on tõenäoliselt kiusatus edasi liikuda.

sarnased postitused

Leave a Reply