Pakkumine lükati tagasi: Tottenhami esialgne pakkumine 25 miljoni euro suuruse kaitsja kohta lükati kiiresti tagasi, kuna Levy üritas palli lüüa

0
Pakkumine lükati tagasi: Tottenhami esialgne pakkumine 25 miljoni euro suuruse kaitsja kohta lükati kiiresti tagasi, kuna Levy üritas palli lüüa

Galatasaray lükkas tagasi Tottenhami esimese pakkumise Taani kaitsja Victor Nelssoni kohta.

Taani keskkaitsjal, kes liitus Kopenhaagenist Galatasarayga 7 miljoni euro suuruse tasu eest, on vabastamisklausli suurus on 25 miljonit eurot tema lepingus.

Aruanne alates Takvim Selle nädala alguses seostas Spurs suure huviga Nelssoni lepingu sõlmimise vastu suvise üleminekuakna ajal.

Väideti isegi, et Galatasaray direktor Erden Timur sõitis Londonisse, et pidada läbirääkimisi Inglismaa klubidega, sealhulgas Tottenhamiga, et rääkida mängija võimalikust üleminekust Galatasarayga, kes on valmis ta 25 miljoni euro eest maha müüma.

Viimase värskenduse kohaselt alates Türgi müügikoht Sporx, Spurs on teinud kaitsja eest esialgse pakkumise 13 miljonit eurot. Tottenhami kahjuks lükkas Timur pakkumise kiiresti tagasi, andes edasi klubi seisukoha, et nad ei müü mängijat vähemaga kui tema vabastamisklausli väärtus.

Lisaks väidetakse, et Spurs peaks nüüd lähipäevil teise pakkumisega tagasi tulema, mis näitab nende otsustavust andeka kaitsja teenused kindlustada.

Tottenham Hotspuri esimees Daniel Levy on teeninud maine oma karmi läbirääkimistaktikaga, mille eesmärk on sageli sõlmida tehinguid, mis on mõeldud klubi rahaliselt kasuks. See taktika on aga varem sageli viinud pingeliste suheteni teiste klubidega.

Selle nädala alguses oli teateid, mis viitasid sellele, et Spurs risk kaotada Brentfordi väravavahi David Raya lepingu sõlmimisel Chelseale Levy nigela lähenemise tõttu. Nüüd tundub, et sarnane olukord võib Nelssoni läbirääkimistel areneda.

sarnased postitused

Leave a Reply