“Praegu suur probleem” – ajakirjanik paljastab pärast viimast tagasilööki väga murettekitavaid uuendusi

2
“Praegu suur probleem” – ajakirjanik paljastab pärast viimast tagasilööki väga murettekitavaid uuendusi

Pärast Arne Slotiga peetud kõneluste kokkuvarisemist on ajakirjanik Dean Jones väljendanud oma muret Tottenham Hotspuri juhtkonna olukorra pärast, viidates sellele, et klubi rahalised piirangud võivad takistada nende võimet kindlustada endale tipptasemel mänedžer.

Aruanded näitasid, et Slotist on saamas Spursi järgmine mänedžer. Ta avaldas muljet isegi oma esialgsel intervjuul klubiga, kus talle kinnitati, et staarründaja Harry Kane’i ei müüda ja ta võib olla meeskonna ülesehitamise võtmefiguur.

Läbirääkimised aga katkesid ootamatult ning Slot kinnitas täna hommikul kõigi üllatuseks oma pühendumust Feyenoordile.

Sky Sports paljastas, et põhjus, miks Spurs tehingust loobus, oli lahkarvamus Feyenoordiga Arne Sloti vabastamisklausli üle.

Esialgu pakuti, et Sloti ametisse nimetamine läheb Spursile maksma umbes 5 miljonit naela hüvitist. Kuid läbirääkimiste käigus selgus, et väljaostuklausel jõustub alles järgmisel suvel.

Feyenoord nõudis 10 miljoni naelsterlingi suurust hüvitist ja täiendavat 5 miljonit naela, kui Tottenham soovib kaasa võtta Sloti tagatoa töötajad. Tundes end ära kasutatud, tegi Spurs otsuse tehingust taganeda.

Ja Jones väidab nüüd, et asjaolu, et Spurs loobus tehingust rahalistel põhjustel, on “suur probleem”.

Jones tõstis Tottenhami peamise probleemina esile rahalist aspekti, seades kahtluse alla, kas klubi valib rahaliste piirangute tõttu odavama või hetkel töötu mänedžeri.

See võib piirata nende valikuvõimalusi, kuna kõrgetasemelised kandidaadid, nagu Ruben Amorim või Julian Nagelsmann, peaksid tõenäoliselt maksma märkimisväärseid hüvitisi.

Jones rääkis GiveMeSport:

“Sloti pööre on suur löök ja ma mõistan, miks fännidele see piinlik on. Seni on kõik olnud positiivne ja tundus, et tema suund klubile sobis, kuid rahaliselt näib see olevat Spursi jaoks liiga kaugel. See oli alati potentsiaalne probleem selle lõpliku lähenemisviisi ajal.

“See tundub praegu suur probleem. Kas oleme selles staadiumis, kus Spurs määrab kellegi odava või praegu töötu?

“Te vaatate praegu potentsiaalsed kandidaadid läbi ning Ruben Amorimi ja Julian Nagelsmanniga on seotud suured hüvitised. Isegi kui Spurs peaks vaatama Marco Silva marsruuti Fulhamis, peaksid nad maksma tema ja tema töötajate hankimise eest, nagu ka Thomas Frankiga Brentfordis. Kindlasti ei lahku Roberto De Zerbi praegu Brightonist nende pärast.

“Kui hakkate selles mõttes nüristama, näete lehtriefekti ja seda, kuidas järsku jääb lühem nimede loend. Ma tean Spursi fänne, kes kahtlevad Brendan Rodgersi või Graham Potteri võimaluste üle, kuid siiani on mulle öeldud, et see pole olnud start, nii et jällegi on see tundunud väga ebatõenäoline. Võib juhtuda, et Spurs peab nüüd seda teed uurima minema, kuid kõik, mida olen kuulnud, paneb mind arvama, et mõlemad nõuavad palju läbirääkimisi ja veenmist.

“Ange Postecoglou ja Luis Enrique on veel kaks võimalust, millest räägitakse. Nad on mõlemad oma kogemuste ja isiksuse poolest väga erinevad ning te hakkate kahtlema, kuidas Spurs siin ehitada kavatseb. Milline saab olema meeskonna identiteet?”

Kuna Tottenham alustab suve ilma alalise mänedžerita, kasvab fännide seas mure klubi stabiilsuse ja tuleviku pärast.

Järgmised nädalad on üliolulised, sest Spurs jätkab meeskonna edasiviimiseks sobiva kandidaadi otsinguid.

sarnased postitused

Leave a Reply