“Ta on Tottenhami nimekirjas” – Di Marzio väidab, et Spurs vaatab mänedžerile, kes on sel hooajal viinud oma meeskonna kahele karikafinaalile

1
“Ta on Tottenhami nimekirjas” – Di Marzio väidab, et Spurs vaatab mänedžerile, kes on sel hooajal viinud oma meeskonna kahele karikafinaalile

Tottenham Hotspur jätkab uue juhi otsinguid ning viimane nimi, kes potentsiaalse kandidaadina esile kerkib, on Fiorentina praegune juht Vincenzo Italiano.

Itaalia ajakirjanik Gianluca Di Marzio Sky Italiast on väitnud, et Italiano on Tottenhami potentsiaalsete treenerite nimekirjas.

Di Marzio lükkas ümber ka kuulujutud Italiano lepingu 10 miljoni eurose vabastamisklausli kohta, öeldes, et sellist klauslit Fiorentinast lahkumiseks pole.

Ta ütles (via Fiorentina uudised):

“On vältimatu, et ta satub suurte klubide nagu Napoli sihikule. Kui De Laurentiis keskenduks Italianole, oleks see minu arvates normaalne. Ma tean, et ta meeldib ka välismaal; ta on Tottenhami nimekirjas, kes pole veel sõlminud lepingut Feyenoordi treeneri Slotiga. Paljud ütlevad, et Italianol on 10 miljoni euro suurune vabastamisklausel, kuid Italiano lepingus pole sellist klauslit Fiorentinast vabastamiseks.

Italiano asus Fiorentina juhtima 2021. aastal ja tema leping on klubiga kuni juunini 2024. Tema juhtimisel on Italiano saavutanud märkimisväärset edu, võitis 101 mängust 50 ja meeskonna juhtimine sel hooajal kahte karikafinaali.

Kuigi Fiorentina kaotas hiljuti Coppa Italia finaali Milano Interile, on neil siiski võimalus võita UEFA konverentsiliiga tiitel, kui alistab eelseisvas finaalis West Ham Unitedi.

Italiano muljetavaldavad saavutused on äratanud suuremate klubide tähelepanu ning kuuldavasti tunneb Napoli tema teenuste vastu huvi.

Mis puutub Tottenhami, siis nende uue mänedžeri otsingud on ebakindlad pärast seda, kui nad loobusid lepingust Arne Slotiga seoses lahkarvamustega Feyenoordi vabastamisklauslite üle.

Lisaks Vincenzo Italianole on täna teadaolevalt klubiga seotud ka teisi treenereid Brendan Rodgers ja Celticu Ange Postecoglou.

Kuna nende juhikoht on endiselt vaba, peab Tottenham hoolikalt kaaluma oma võimalusi ja leidma õige kandidaadi klubi edasiviivaks juhtimiseks.

sarnased postitused

Leave a Reply