Tottenham võib “hüppama võimaluse” sõlmida kolmekordne UCL-i võitja

0
Tottenham võib “hüppama võimaluse” sõlmida kolmekordne UCL-i võitja

Tottenham Hotspur on seotud Nottingham Foresti väravavahi Keylor Navase üleminekuga.

36-aastane Costa Rica väravavaht on suvel vabaagent ning teda on seostatud mitme Inglismaa klubiga.

Aruanne alates Footmercato väidab, et väravavaht soovib kõrgliigas jätkata ning sellised klubid nagu Chelsea, Leicester, Brentford ja Tottenham “võiksid kasutada võimalust” temaga sel suvel lepingut sõlmida.

Tema kvaliteediga ja kogemustega mängija tasuta üleminekuga lepingu sõlmimine võib osutuda tõeliseks tehinguks. Pole saladus, et Spurs peab suvel sõlmima kvaliteetse väravavahi ja Navas oleks suurepärane lühiajaline täiendus.

Klubilegend Hugo Lloris on sel hooajal olnud üsna kehv ja tema esitused on maksnud poolele väärtuslikke punkte.

Navas võiks olla tema alternatiiv lühikeses perspektiivis ja ta aitaks Tottenhamil väravavahtide osakonnas parandada.

Huvitav on näha, kas Tottenham suudab Londoni rivaali Chelsea konkurentsi tõrjuda ja 36-aastase mängijaga lepingu sõlmida.

Navas teab, mida on vaja suurklubides mängimiseks, olles võidelnud Madridi Realis suurte trofeede nimel. Costa Rica koondislane on Hispaania klubis veedetud aja jooksul võitnud ühe liigatiitli ja kolm Meistrite liiga karikat ning Tottenham saaks tema võidukogemust ja liidriomadusi kindlasti riietusruumis kasutada.

Ta võitis kaks liigatiitlit ka Paris Saint-Germainis.

Põhja-Londoni hiiglased peavad kogu pargi meeskonna tugevdamiseks kaasama mitu tugevdust ja kvaliteetse väravavahi tellimine võib osutuda liiga heaks võimaluseks, et seda kasutamata jätta.

sarnased postitused

Leave a Reply