Tottenhami “tugevalt kaaluv” mänedžer, kellel on “suured austajad” ja neli trofeed kahe hooaja jooksul

0
Tottenhami “tugevalt kaaluv” mänedžer, kellel on “suured austajad” ja neli trofeed kahe hooaja jooksul

Tottenham Hotspuri on seostatud austraallasest peatreeneri Ange Postecoglou kolimisega.

57-aastane mees on avaldanud muljet oma tegudest Šotimaa klubis Celticus ja Tottenham kaalub teda kui oma järgmist mänedžeri.

Vastavalt aruandele Sõltumatulootsid nad ametisse nimetada 44-aastase hollandlasest peatreeneri Arne Sloti, kuid Feyenoordi mänedžeril on kahtlusi, kuidas ta Tottenhami praegusesse struktuuri sobiks ja ta on otsustanud Eredivisie ridadesse jääda.

Tundub, et Tottenham vaatab ka selliseid nagu Ruben Amorim ja Luis Enrique. Postecoglou oleks aga Londoni klubi jaoks lihtsam kohtumine ja jääb näha, kas nad saavad tehingu tehtud.

Ajalehe Independent raportis väidetakse, et Postecogloul on kogu Euroopas tohutuid austajaid tänu oma muljetavaldavale osalemisele Celticus, kus ta on aidanud neil kahel viimasel hooajal võita neli karikat.

57-aastane mees tutvustab Tottenhamis põnevat ja ründavat jalgpallibrändi, kui ta selle juhtimise üle võtab. Tottenhami käsutuses on mitmeid kvaliteetseid ründajaid ja 57-aastane mees võib osutuda nende jaoks ideaalseks treeneriks.

Austraallane loodab end proovile panna kõrgeimal tasemel ja võimalusest Tottenhami juhtida võib osutuda raskeks loobuda. Huvitav on näha, kas Põhja-Londoni hiiglased saavad lähinädalatel tehingu tehtud.

Endine poolkaitsja Ryan Mason on praegu klubi ajutine mänedžer.

sarnased postitused

Leave a Reply