Üle 360 ​​kohtumise teinud Tottenhami mängija võib klubist lahkuda tasuta üleminekuga

1
Üle 360 ​​kohtumise teinud Tottenhami mängija võib klubist lahkuda tasuta üleminekuga

Tottenham Hotspur võib järgmise hooaja lõpus tasuta ülemineku tõttu kaotada mitmed mängijad.

Sellised mängijad nagu Harry Kane, Hugo Lloris ja Eric Dier saavad 2024. aasta suvel vabaagentidena ning Põhja-Londoni gigandid ei ole nendega veel lepingupikenduses kokku leppinud.

Eeldatakse, et Lloris jätkab pärast tema sel hooajal esinevaid vigu. 36-aastane mees näib olevat oma endise mina vari ja ta pole enam see mängija, kes ta oli.

Spurs peab ta klubi esimese valiku väravavahina välja vahetama ning tema klubist tasuta üleminekuga lahkumine oleks ideaalne kõigile osapooltele.

Mis puudutab Kane’i, siis 29-aastast meest seostatakse jätkuvalt Tottenhamist lahkumisega. Ta on üks maailma parimaid mängijaid ja teil ei tule kosilastest puudust.

Huvitav on näha, kas Spurs suudab veenda teda lähinädalatel nendega uut lepingut sõlmima. Kui Inglismaa koondislane Tottenhamiga lepingut ei pikenda, oleks mõttekas ta sel suvel maha müüa, selle asemel, et tasuta üleminekuga kaotada võimekas mängija.

Samamoodi on Eric Dier sel hooajal olnud üsnagi allajäänud ja teda on kritiseeritud tema veaohtlike esituste pärast.

Tõenäoliselt ei ole kogenud Tottenhami kaitsja tuleval hooajal klubi regulaarne alustaja ning tal on mõtet edasi liikuda. Dier on Tottenhami eest mänginud 361 kohtumist kõigi võistluste peale.

Aruanne alates Sportlik väidab, et Dieri lahkumine klubist tasuta üleminekuga on reaalne võimalus. Huvitav on näha, kas uus Tottenhami mänedžer on valmis talle järgmisel hooajal võimalusi pakkuma.

Eeldatakse, et Spurs toob sel suvel Antonio Conte pikaajalise asendaja. Endine poolkaitsja Ryan Mason juhib praegu põhimeeskonda.

sarnased postitused

Leave a Reply