Youri Tielemans: Roma on huvitatud endise Manchester Unitediga tasuta lepingu sõlmimisest – Man Unitedi uudised ja üleminekuuudised

1
Youri Tielemans: Roma on huvitatud endise Manchester Unitediga tasuta lepingu sõlmimisest – Man Unitedi uudised ja üleminekuuudised


Roma soovib suvise üleminekuakna avanedes tasuta lepingut sõlmida Leicester City poolkaitsja Youri Tielemansiga.

Tielemansit on varemgi tugevalt punaste kuradidega seotud olnud.

The Peoples Person kajastas aruannet, mis näitas, et United on Inglismaal paljude Tielemansi jälgivate klubide hulgas.

Unitedi kõrval on belglane oma radaril ka Newcastle ja Dortmundi Borussia.

Eelmisel nädalal teatas Fabrizio Romano, et Tielemansil on laual mitu pakkumist ja ta hindab oma võimalusi kampaania lõppedes.

Romano sõnul lahkub Youri Tielemans Leicesterist vabaagendina, ilma kahtlusteta alates eelmisest suvest.

“Understan pole veel ühegi klubiga tingimusi kokku leppinud.

“Laual on mitu ettepanekut, kuid Youri keskendub viimastele mängudele, seejärel hindab ta oma võimalusi ja otsustab järgmise klubi.”

Vastavalt GazzettaRoma on Tielemansi võimalik sihtkoht.

Seistes silmitsi piisava rahalise paindlikkuse puudumisega sel suvel, loodab Roma suuresti vabaagentide sõlmimisele.

Romal on kolm peamist sihtmärki – Houssem Aouar, Evan N’Dicka ja Tielemans.

Varem Old Traffordi vahetusega seotud Aouar on juba oma Roma arstiabi teinud ja üleminek Stadio Olimpicosse tundub 25-aastase mängija jaoks kindel.

Nagu Aouar, on ka N’dicka, kes on väidetavalt Unitedi radaril, lähenemas Romale. N’dicka esindajad on juba kohtunud Jose Mourinhoga.

Mourinhot köidab Tielemansi mitmekülgsus – Leicesteri staar saab mängida nii kastist kasti kui ka kaitsva poolkaitse positsioonil.

Roma sees on tunne, et Tielemansi palk pole klubi käeulatusest väljas. Hetkel teenib 26-aastane mees aastas umbes 3 miljonit eurot, sealhulgas lisatasud.

Roma võib endale lubada selle arvu suurendamist. Arvatakse, et Juventus on samuti Tielemansi austaja, kuid praegusel hetkel on eelis Romal.

Kui United kavatseb Tielemansit jälitada, peavad nad kiiresti tegutsema. Keskvälja tugevdamine on Ten Hagi päevakorras kõrgel kohal ja Tielemans oleks kindel omandamine. Ta oleks Christian Eriksenile korralik varumees ja konkurent.Kujutage ette FA karikafinaali programmi, kuid 100% võrgus!

Vaid paari klõpsuga võite lugeda United Matchday Magazine’i FA karika finaali eriväljaannet siinsamas oma seadmes. Kõik viimased uudised, kohtumine meeskondadega, taktikaline eelvaade, arvamus, arutelu, ülekandeuudised, viktoriin ja palju muud! Hankige oma nüüd vaid 3 £/3,75 $ eest ja
ole kursis kõigega punaselt!

sarnased postitused

Leave a Reply